Navigace

Dětský pokoj

Základem osvětlení dětského pokoje je centrální difuzní svítidlo. Vyžaduje to aktivní styl života dětí, kdy jsou neustále v pohybu a vyvíjejí nejrůznější činnosti náročné na světlo – hraní si, čtení i psaní, kreslení a mnoho dalších.

Kvalitní centrální svítidlo může mít podobu závěsného i přisazeného světla v celé paletě různých tvarů a designů. Důležité je, aby poskytovalo měkké, rovnoměrně rozptýlené světlo s širokým úhlem vyzařování a nízkým jasem. Vhodnou variantou, která dětský pokoj rozzáří i svou barevností a tvarem jsou například svítidla Tam Tam.

Vhodné je doplnit centrální svítidlo dalšími zdroji světla. K tomu poslouží nástěnná svítidla nebo stolní lampy, vhodné pro osvětlení dětského psacího stolu nebo k umístění vedle postele na čtení. I zde je možné vybírat z řady designových svítidel, jako Scantling, Caravaggio, N°8 nebo opět světlo z kolekce Tam Tam.

Hravou složku osvětlení dětského pokoje pak zastupují lehké přenosné lampičky – FollowMe nebo Bicoca, které si mohou vzít děti kamkoliv s sebou. Dokonce i na procházku. Jsou bezdrátové, nabíjecí pomocí USB s výdrží svítit až 20 hodin.

Ukázky jednotlivých typů svítidel

PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT