Navigace

Závěsná svítidla

IHANA

Ihana už na první pohled zaujme svými ladnými křivkami. Difuzory z foukaného opálového skla jsou integrovány do pevné kovové konstrukce, která určuje výsledný tvar svítidla.

Ihana patří jak do klasického, tak i moderního interiéru. Svítidlo umožňuje vytvářet různé světelné kompozice díky možnosti rozšířit sestavu až o 14 difuzorů spojených do jedné konstrukce. Vzhledem k tomu, že se nabízí v různých délkách závěsu, hodí se také do prostor s vyššími stropy.

Slovo „ihana“ znamená ve finštině „znamenitý“. Což svítidlo potvrzuje po všech stránkách. Ihana je vybavena technologií Dim to Warm, díky které můžete nejen regulovat intenzitu světla, ale také jeho barevnou teplotu – tu lze při stmívání měnit od teplé bílé (3 000 K) až po ultra teplou bílou, simulující světlo svíčky (1 800 K).

Autorkou Ihany je finská architektka Joanna Laajisto, která dlouho hledala ideální svítidlo do své kanceláře. Při hledání krásy světla se jí podařilo vytvořit neobyčejnou sochařskou lampu, definovanou tuhostí i křehkostí a současným i nadčasovým designem, který se bezesporu stane inspirací i pro další generace architektů a designerů.

Cena (s DPH)
od 34 700 Kč

Další produkty ze série

Stropní svítidlo N°314 z kolekce Lampe Gras od DCW. PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Závěsná svítidla N°323 z kolekce Les Acrobates de Gras od DCW. PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Moderní designová svítidla nad jídelní stůl PROHLÉDNOUT
PRODUKT