Navigace

Zápustná svítidla

DEEP RINGO RIBS

Stropní zápustné svítidlo Deep Ringo je vysoce funkční LED svítidlo s elegantním vzhledem a vysokým vizuálním komfortem. Novinkou je žebrovaný povrch vnitřní stěny svítidla eliminující stíny uvnitř svítidla a přidávající estetickou hodnotu.

Instaluje se zapuštěním do stropní konstrukce, tak aby svítidlo bylo schované ve stropě. Nabízí se v mnoha barevných variantách – černé, bílé zlaté nebo bronzové, s LED zdrojem světla. Díky hlubokému usazení světelného zdroje uvnitř svítidla nikdy neoslňuje. Svítidlo nabízí vysoký index barevného podání CRI 90, velmi věrohodně zobrazující barvy. V nabídce je také varianta svítidla s technologií stmívání Soft Dim, přizpůsobující teplotu/chromatičnost světla jeho intenzitě. Při ztmavení světla se světelný zdroj přirozeně zabarvuje do teplejší barvy. Svítidlo je v nabídce také s krytím IP 44 vhodné do vlhkého prostředí například koupelen.

Svítidlo se vyrábí také ve variantě Deep Ringo bez žebrovaného povrchu a Mini Deep Ringo v menším provedení.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce. http://www.deltalight.cz

Cena (s DPH)
od 4 700 Kč

Další produkty ze série

Kruhové zápustné svítidlo PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Zlaté zápustné stropní svítidlo Delta Light PROHLÉDNOUT
PRODUKT