Navigace

Stolní lampičky

BOLT DESK

Stolní lampa Bolt Desk je vyrobená z oceli a hliníku. Design svítidla navrhl Anton de Groof pro značku Tonone.

Svítidlo je dostupné v jednoramenném (s 1 pohyblivým kloubem) nebo dvouramenném provedení (se 2 klouby) a ve 2 velikostech – standardní (délka ramen 960 nebo 500 mm) a zmenšené verzi (délka ramen 570 nebo 290 mm). Ramena a konstrukce svítidla jsou vyrobené z oceli, stínidlo z hliníku. Pohyblivé klouby jsou nastavitelné pomocí charakteristické matice.

Svítidlo je dostupné v 8 různých barvách – černé, mechově zelené, čistě bílé, tmavě šedé, světle šedé, oranžové, off-white a tmavo modré. Matici je možné volit v černém, měděném, mosazném nebo nerezovém provedení.

Svítidla Bolt jsou dostupná také jako stojací lampy, nástěnná svítidla či závěsná svítidla v různých provedeních.

Série svítidel Bolt představuje kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celé série těchto svítidel. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.

Nizozemský výrobce Tonone, specializující se na svítidla s technickým, industriálním vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi. Na výrobě svítidel se podílejí místní designéři a řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Cena (s DPH)
od 8 500 Kč

Další produkty ze série

Designová industriální svítidla Tonone PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Černá industriální lampa Bolt Tonone PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Černé industriální svítidlo Light Works PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Bílá designová stolní lampa Tonone PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Černá nástěnná lampa v industriálním stylu PROHLÉDNOUT
PRODUKT