Navigace

Stolní lampičky

DIPPING LIGHT S

Navzdory tomu, že jeho hlavním úkolem je svítit, Dipping Light svým vzhledem zaujme i jako objekt samotný. Při rozsvícení se skrze různé odstíny line ven příjemné světlo. Zhasnuté je pak oku lahodícím objektem hodným k postavení na noční stolek, poličku nebo konferenční stoleček.

Designér svítidla Jordi Canudas je alchymistou světla. Experimentuje s ním, učí se od něho a nechává se jím překvapit. Svými svítidly se snaží zachytit podstatu světla. Dipping Light je jedním z jeho experimentů – barevný efekt vzniká opakovaným namáčením skleněné koule do barvy. Vrstvy barvy vytvářejí soustředné kružnice, které postupně zmírňují intenzitu světla. Barva samotná se tak stává zároveň stínidlem zabarvujícím a směrujícím světlo. Ruční výroba dělá z každého kusu svítidla Dipping Light originál doplněný mosaznou základnou.

Kolekce svítidel nabízí 2 velikosti a 6 barevných variant – zelenou, žlutou, modrou, růžovou, bílou a černou. Každá z barev také zbarvuje světlo do daného odstínu, čímž vytváří rozdílnou atmosféru. Kovová konstrukce svítidla nabízí mosaznou nebo černou variantu.

Nyní jsou svítidla Dipping Light nově v nabídce také jako bezdrátové dobíjecí stolní lampičky, závěsná i nástěnná světla.

Cena (s DPH)
od 7 700 Kč

Další produkty ze série

Závěsná svítidla Dipping Light od Marset PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Nástěnná svítidla Dipping Light od Marset PROHLÉDNOUT
PRODUKT