Navigace

Stojací lampy

COPÉRNICA P190

Stojací lampa Copérnica je novinkou španělského výrobce svítidel Marset. Designovou lampu charakterizují kružnice, polokružnice a přímky s rozdílnými průměry, materiály a hmotnostmi. Kombinací těchto základních elementů vytváří lampa Copérnica geometrické skulptury světla reflektující funkčnost a estetiku čistých linií svítidla.

Vertikální vzpřímené tělo lampy je vysoké téměř 2 metry. Na vrcholu subtilní struktury spočívá náklopná hlava difuzéru, poskytující přímé nebo nepřímé osvětlení. Výška lampy je 190 cm, kruhová základna má průměr 31 cm a průměr difuzéru je 26 cm. Lampa je vyrobená kombinací hliníku a oceli. Svítidlo je vybaveno úsporným, avšak výkonným LED zdrojem a disponuje stmíváním na 3 různé intenzity světla.

Odstíny lampy Copérnica jsou pečlivě voleny v decentní barevnosti. Volit je možné ze 2 barev svítidla – tělo v barvě saténový nikl a prvky z lakované oceli v bílé barvě nebo tělo v barvě černý grafit s černými lakovanými prvky. Konstrukce těla je vždy doplněna dvojicí barev na prvcích z lakované oceli – niklová konstrukce kombinacemi zlatá/bílá, grafit/bílá, červená/bílá, grafitová konstrukce dvojicemi zlatá/černá, matný chrom/černá nebo červená/černá.

V nabídce je lampa Copérnica také jako stojací lampa s otočným ramenem a menší stolní pracovní lampa.

Cena (s DPH)
od 31 900 Kč

Další produkty ze série

Designová nastavitelná stolní lampa PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Svítidla a osvětlení Light Works PROHLÉDNOUT
PRODUKT