Navigace

Stojací lampy

COPÉRNICA P

Stojací lampa Copérnica je novinkou španělského výrobce svítidel Marset. Designovou lampu charakterizují kružnice, polokružnice a přímky s rozdílnými průměry, materiály a hmotnostmi. Kombinací těchto základních elementů vytváří lampa Copérnica geometrické skulptury světla reflektující funkčnost a estetiku čistých linií svítidla.

Dlouhým, variabilně nastavitelným ramenem je možné pohybovat s vysokou přesností. Nabízí široké rozmezí nastavení výšky a délky ramene a přizpůsobení kuželu světla v závislosti na aktuálních potřebách.

Výška lampy je 130 cm, délka otočného ramene 105 cm, průměr kruhové základny je 32 cm a průměr difuzéru 12 cm. Lampa je vyrobená kombinací hliníku a oceli.

Odstíny lampy Copérnica jsou pečlivě voleny v decentní barevnosti. Volit je možné ze 2 barev těla svítidla – saténový nikl a černý grafit. Konstrukce těla je vždy doplněna dvojicí barev na prvcích z lakované oceli – niklová konstrukce kombinacemi zlatá/bílá, grafit/bílá, červená/bílá, grafitová konstrukce dvojicemi zlatá/černá, matný chrom/černá nebo červená/černá. Svítidlo je vybaveno úsporným, avšak výkonným LED zdrojem a disponuje stmíváním na 3 různé intenzity světla.

V nabídce je lampa Copérnica také jako vertikální stojací lampa a menší stolní pracovní lampa.

Cena (s DPH)
od 35 600 Kč

Další produkty ze série

Designová nastavitelná stolní lampa PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová stojací lampa PROHLÉDNOUT
PRODUKT