Navigace

Závěsná svítidla

LULLABY

Závěsné svítidlo Lullaby je vyrobené z přírodních materiálů, takzvaného “stone paper”, tedy papíru z drceného vápence a jasanového dřeva, přetvořených do podoby pětibokého, organicky vyhlížejícího objektu.

Jasanové lamely dávají papíru stabilitu a společně vytvářejí svítidlo s nezapomenutelným charakterem. Stone paper je pevný, odolný materiál, s dlouhou životností, navíc má vynikající světelné vlastnosti. Hloubka stínidla chrání před oslňováním. Svým vzhledem a měkkým rozptýleným světlem vnáší Lullaby do místnosti útulnou atmosféru. Vypadá skvěle jako solitér i v seskupení více kusů. Uplatnění najde v domácím prostředí, stejně jako v restauracích, hotelech či obchodech. Dostupné je ve třech velikostech s výškou 226, 396 a 560 mm.

Záměrem designérky Monicy Förster bylo vytvořit vzdušné svítidlo z udržitelných materiálů. Inspirovala se formovacími technikami uznávaného japonského sochaře Isamu Noguchi a při návrhu svítidla kombinovala skandinávské dědictví s asijskými vlivy. Díky tomu získalo svítidlo Lullaby moderní, funkční design s jednoduchými geometrickými tvary a jemnými, hladkými plochami.

Cena (s DPH)
od 5 150 Kč