Navigace

Závěsná svítidla

CARAVAGGIO

Nadčasové svítidlo Caravaggio je vyrobené z oceli lakované do vysokého lesku.

Svítidlo je dostupné v 5 velikostech o průměru 110, 165, 258, 400 a 550 mm. Povrch stínidla můžete volit v bílé barvě s šedým kabelem nebo černé barvě s červeným či černým kabelem. Textilní napájecí kabel vhodně doplňuje minimalistický vzhled svítidla. Jednoduchý tvar svítidla kontrastuje s techničtějším závěsem. Ve vrchní části stínidla je otvor, kterým prochází část světla vzhůru a dodává tak ambientní podíl osvětlení, jako doplnění k přímému světlu vycházejícímu směrem dolů. Hloubka stínidla zabraňuje oslnění, ať je svítidlo zavěšené v jakékoliv výšce. Caravaggio se perfektně hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě byla svítidla Caravaggio doplněna o série Caravaggio Matt s matným povrchem a Caravaggio Opal s opálovým sklem.

V nabídce je Caravaggio také jako stojací lampa, stolní lampička a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)
od 7 100 Kč

Další produkty ze série

Šedé stropní závěsné světlo PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designové svítidlo z opálového skla PROHLÉDNOUT
PRODUKT