Navigace

18.11.2015

Ultratenká svítidla Ginger s nádechem přírody

Zdařilá kolekce svítidel Ginger od Marset se v letošní sezóně rozrostla o pár velmi povedených kusů. V kolekci nově najdete variabilní nástěnné svítidlo a stojací lampu s pohyblivým nastavitelným ramenem, klasickou stojací lampu, decentní nástěnnou lampu, stropní závěsné svítidlo s větším průměrem stínidla a malou stolní lampu.

Společným prvkem celé kolekce Ginger je ultratenké stínidlo, jehož vnější strana může být v rustikálním provedení dubu nebo moderním dekoru exotického dřeva wenge. Vyrobena je z tenké vrstvy dřevěné dýhy a papíru, stlačené dohromady pod vysokým tlakem, do podoby vysoce hladkého a tvrdého laminátového povrchu v tloušťce pouhé 4 mm. Subtilní stínidlo ve tvaru talíře je zavěšeno na tenkém lanku s přívodním kabelem. Vnitřní strana svítidla je v bílé barvě pro zajištění ideálního odrazu světla, díky němuž Ginger decentně osvětluje prostor nepřímým světlem.

Svítidla Ginger v prostoru vytvoří útulnou a teplou atmosféru a díky prvku dřeva vnesou do interiéru kousek přírody. Umístěte je nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nad konferenční stolek nebo stolní lampičku na pracovní desku.