Navigace

27.09.2016

Na Designbloku představíme sérii Ginger

Ani letos nebude Light Works chybět na týdnu českého i světového designu s názvem Designblok. Přijměte proto naše pozvání a navštivte ve dnech 27. – 31. 10. 2016 náš stánek P57 v Superstudiu v Průmyslovém paláci, Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice.

Ve spolupráci s FAWD (Fousek Architecture Design Workshop) jsme pro vás připravili moderní a vzdušný výstavní stánek, propojený linkou přírodních prvků s vystavovanou kolekcí svítidel Ginger, navrženou Joanem Gasparem.

Charakteristickým rysem této kolekce je ultratenké stínidlo, vyrobené z dřevěné dýhy a papíru, stlačené dohromady pod vysokým tlakem, do podoby vysoce hladkého a tvrdého laminátového povrchu v tloušťce pouhé 4 mm. Horní stranu stínidla Ginger zdobí přírodní dýha v dekoru dubu či exotického wenge. Spodní strana stínidla je vyvedena v bílé barvě pro zajištění ideálního odrazu světla, díky němuž Ginger decentně osvětluje prostor příjemným, měkkým světlem.

Kolekce svítidel Ginger zahrnuje stropní závěsná svítidla, různé typy a velikosti nástěnných svítidel, stojací lampy i malé stolní lampičky. Díky své oblibě se kolekce průběžně rozrůstá o stále nové modely. Takto kompletní sortiment interiérových svítidel Ginger reflektuje potřebu odlišných způsobů nasvícení interiéru.

Přijďte načerpat inspiraci a prohlédnout si kolekci nadčasových svítidel Ginger či jiné ukázky tuzemského i světového designu na letošní Designblok.

Více informací najdete zde: http://www.designblok.cz/