Navigace

13.06.2019

Sloupové a pouliční osvětlení Bega

Německý výrobce Bega nabízí mimo jiného také řešení osvětlení veřejných venkovních prostor. V jejich sortimentu najdete široký výběr venkovních sloupových svítidel a pouličního osvětlení v nejvyšším technologickém standardu a zpracování.

Bega působí na poli architektonického osvětlení již více jak70 let. Jejich svítidla procházejí soustavným vývojem a zdokonalováním a dnes patří ve světě k jedněm z nejuznávanějších výrobců interiérových i exteriérových svítidel. Sortiment výrobce obsahuje mimo jiné ucelenou řadu technologicky vyspělých venkovních sloupových svítidel.

Poskládání ideálního sloupu

Sloupová svítidla Bega se sestavují z hlavy a sloupu samotného. Sami si vyberete jednotlivé komponenty a poskládáte tak ideální sloupové svítidlo. V nabídce výrobce je na 50 základních typů světelných hlav v mnoha variacích, které zkombinujete s libovolným sloupem. Hlavy jsou vybaveny vysoce výkonnými LED moduly, v krytí IP 66, bezpečnostní třídě II, s bezpečnostním sklem, v chromatičnosti světla 3000 nebo 4000 K a grafitovém nebo stříbrném provedení.

Sloupů nabízí Bega na 20 různých typů s rozdílnými parametry, výškou od 1 do 9 metrů, hliníkovým nebo ocelovým tělem a stejně jako hlavy v grafitové nebo stříbrné barvě.

Kam jsou sloupy Bega určené?

Sloupová svítidla Bega zajistí osvětlení ulic, náměstí, pěších zón, venkovních prostor rezidenčních i komerčních projektů, zahrad, parků, rekreačních prostor a jiných veřejných míst.

Vybírejte z kompletní řady svítidel Bega, poskládejte si vlastní hlavu a sloup nebo se na nás obraťte s konkrétním požadavkem na veřejné osvětlení.