Navigace

08.04.2015

Perspektiva svítidla Forty-5

Moderní nástěnné přisazené svítidlo Forty-5 od Delta Light upoutá svým tvarem na první pohled. Je inspirováno vzrušující hrou geometrických principů, které vytváří na zdi iluzi perspektivy. Jeho tělo tvoří obrazec krychle nakreslené na papíře, kde jsou jednotlivé čtverce spojeny linkou pod úhlem 45 stupňů. A zde také Forty-5 získalo svůj název.

Při pohledu na svítidlo Forty-5 bude pozorovatel doslova podroben hravému testu fantazie. Tajemný tvar svítidla Forty-5 neodolatelně přitáhne Vaši pozornost. Další rozměr můžeme svítidlu dodat způsobem instalace. Forty-5 se dá použít jako uplighter či jako downlighter.

Forty-5 se nabízí v bílém provedení hliníkového těla s LED zdrojem. K dispozici je ve dvou zrcadlových provedeních, pravé a levé. Rozměr svítidla je 25 x 25 cm. Je určeno na interiérové použití, k instalaci na zeď.

Forty-5 je vhodné k použití do domácího prostředí. Moderně a hravě vypadá umístěné po stranách postele. Nebo jako nepřehlédnutelný prvek v recepci, nebo vstupní hale komerčních prostorů. Vyvážením použití pravé a levé varianty vede k harmonickému a symetrickému dojmu v interiéru.

Bonusem svítidel Forty-5 je příjemné teplé nepřímé osvětlení. Díky perfektně uschovanému LED zdroji v dolní části těla svítidla je jen těžko rozpoznatelné odkud světlo vychází.