Navigace

11.04.2017

Novinky z Milána – Marset

Stojací lampa ve stavu beztíže

Nová stojací lampa Copérnica od Marset je složená ze samých geometrických tvarů – kruhů, polokruhů a přímek v různých velikostech a materiálech. Její čisté linie se beztížně vznášejí v prostoru. S lampou je navíc možné lehce pohybovat a variabilně tak měnit její výšku i nasměrování paprsku světla. Vyrábí se ve variantě k postavení na zem i na stůl nebo třeba komodu.

Keramika ve své přirozené podobě

Odlišnost závěsných svítidel Pu-erh spočívá v použití a vytvarování keramiky do podoby plisované látky. Stínidlo s kónickým tvarem poskytuje široký kužel světla. Přirozeného efektu a nepravidelné povrchové struktury Pu-erh bylo docíleno obtisknutím keramické hlíny přímo do surové formy a ponechání bez dodatečných úprav. To podtrhuje základní aspekt kolekce – jednoduchost řemeslné výroby. Pu-erh je k dispozici je ve 3 velikostech a 5 tlumených barvách.

Nekonečná stuha Piola

Inspirací pro nový závěsný lustr Piola je stuha zatočená do nekonečné spirály. Centrální hliníkový sloupek je obmotaný 5 metrovou stuhou. Piola plynule a ladně tak balancuje mezi rozptýleným světlem a stínem. V jednom svítidle tak koexistuje několik druhů světla – přímé světlo nasměrované dolů, nepřímé odražené světlo a paprsky prostupující skrze spirálu. K dispozici je ve 4 barevných variantách.

Optimistická přenosná lampička

Barevná a hravá bezdrátová stolní lampička Bicoca je vyrobená z lehkého polykarbonátu. Optimistické barvy rozveselí a příjemné světlo prosvětlí interiér. Tělo lampičky tvoří vzájemně se překrývající geometrické tvary. Ve spodní části lampičky je silný magnet, pomocí kterého Bicoca pevně drží na kovových předmětech.

Follow Me Plus

Osvědčený a oblíbený design přenosné lampičky FollowMe zopakoval Marset ve větším a výkonnějším provedení. Nabíjecí designová lampička, kterou si můžete vzít kamkoliv sebou – na procházku, terasu, večerní grilování, můžete nyní mít ve 2 velikostech.

Svítidlo se strukturou kamene

Přisazené stropní svítidlo Djembé ve tvaru bubnu je vyrobené z polykarbonátu, speciálně tvarovaného rotací bez jakýchkoliv spojů. Povrchová struktura zvenku stínidla imituje beton v moderních vzdušných barvách, zatímco zevnitř je lakovaná do bíla pro maximální odraz světla. Djemné je k dispozici v několika velikostech, ideální k instalaci v kompozici více kusů.

Beduínské osvětlení

Designér Joan Gaspar vytvořil pro Marset kolekci venkovních svítidel Jaime, inspirovanou látkami a tkaninami beduínů. Světlo proniká skrze látku stejně lehce, jako se samotné stínidlo pohupuje ve větru. K dispozici je Jaime jako stojací lampa i závěsné svítidlo. Látkové stínidlo nabízí výběr ze 2 velikostí a 4 barev, vždy se světlou vnitřní částí, pro zajištění maximálního odrazu světla.

Související svítidla

PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT