Navigace

26.08.2019

Light Works na Designbloku 2019

V letošním roce se veletrh Designblok koná již 17. – 21. 10. a Light Works nebude chybět ani tentokrát. Představíme novinky od katalánského výrobce Marset a hlavním tématem na našem stánku je pohyb.

Milana se hýbe pomocí protizávaží

Modulární systém zavěšení s protizávažím umožňuje se závěsnými svítidly Milana hýbat v horizontálním i vertikálním směru. V nabídce jsou jako samostatné válečky nebo ve verzi s cylindrem. Svítidla jsou vybavena LED zdrojem o výkonu 8,3 W. Všechny typy svítidel nabízí bílou nebo černou barvu. Vzájemně se dají libovolně kombinovat a vytvářet tak kompozice.

Bolita klouže po podložce

Stolní lampa Bolita svým organickým tvarem přímo vybízí k dotyku. Posouváním opálového difuzéru po podložce se svítidlem nejen hýbete, ale také jej tím stmíváte na různé úrovně podle toho, kam jej zrovna posunete. Důvtipný systém v sobě skrývá LED modul s neobyčejným světelným efektem. Stolní lampička je k dispozici v bílé nebo šedé barvě podložky z oceli, vždy s poloprůsvitným bílým difuzérem z opálového skla.

V Superstudiu v Průmyslovém paláci

A jako každý rok nás najdete v Superstudiu v pravém křídle Průmyslového paláce v pražských Holešovicích. Dveře Designbloku se veřejnosti otevřou ve čtvrtek 17. října a navštívit jej můžete každý den od 10 do 21 hodin až do pondělí 21. října. Přijměte tímto naše pozvání na největší přehlídku Designu u nás.

Související svítidla

PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT