Navigace

19.02.2018

Interiérové trendy pro rok 2018

Jakým směrem se ubírají designové trendy mezi svítidly v roce 2018? Opět nás čeká návrat k retro designům poloviny minulého století a stylu Art Deco, mezi nejžhavějšími novinkami pevně stojí také lampy na 3 nožkách, na výsluní trendů se stále leskne mosaz i osvědčená černo bílá klasika.

Retro a Art Deco

Retro zažívá další comeback, tentokrát však v nové podobě. Říká se jí „moderní industriál“ nebo také „vylepšený industriál“. Bere si to nejlepší z retro designů, které kombinuje s industriálními materiály. Výsledkem jsou svítidla léty prověřených tvarů okořeněné surovostí kovu a špetkou výrazné barvy. Stojací lampa Diana od Delightfull je dokonalou ukázkou takového „vylepšeného industriálu“.

Mosaz znovu a znovu

Mosaz je nejlepší způsob, jak přinést trochu lesku do vašeho interiéru. Zlatavá barva plná života je schopná prozářit domov jako paprsky slunce. Stejně, jako již mnohokrát, se kovové doplňky třpytí na vrcholu interiérových trendů. A nejde jen o chvilkovou záležitost, mosazný lustr Brubeck od Delightfull se stane luxusním a jedinečným prvkem interiéru na dlouhá léta.

Stojací trojnožka

Lampy na 3 subtilních nožkách perfektně zaplní jakýkoliv prázdný kout v domě, ať už jde o místo na čtení nebo lenošení. Tenké nožky odlehčují celkový vzhled lampy a vejdou se doslova komkoliv. Taková lampa v kterémkoliv místě v domě zpříjemní atmosféru a vytvořit tlumené světlo. Stylovou trojnožku Radon od Lightyears můžete mít v bílém, černém nebo žlutém provedení.

Black & White

Jedním z top trendů, který se snad nikdy neomrzí, je osvědčená kombinace černé a bílé. Ani interiérový design pro letošek nezůstal ušetřen. A svítidla v klasickém černo bílém provedení mají punc sofistikované dokonalosti a elegance. Na to pamatoval i španělský výrobce Marset, který uvedl novou stojací lampu v nestárnoucí klasice barev s názvem Copérnica, dánský Lightyears pak zase řady svítidel Suspence nebo Caravaggio. Černá a bílá k sobě zkrátka neodmyslitelně patří.

Související svítidla

PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT
PROHLÉDNOUT
PRODUKT