Navigace

20.06.2016

Designové žárovky Bulb Fiction

Nové zpracování ikonických tvarů je jednou z cest k vytvoření úspěšného svítidla. Studio KiBiSi se touto cestou vydalo, inspirovalo se tvarem klasické žárovky a navrhlo moderní designové svítidlo Bulb Fiction.

Inspirace klasickou žárovkou

Vzali dobře známý tvar žárovky s kovovou objímkou a napájecím kabelem a přetvořili je v jeden celek. Tvoří jej opálová skleněná baňka s hliníkovým kloboučkem a extra silným silikonovým kabelem. Oděn v kabátu klasické žárovky se uvnitř ukrývá technologicky vyspělý nízkoenergetický světelný zdroj vyzařující příjemné měkké světlo.

Designové uzly na kabelech

Bulb Fiction vypadá fantasticky jako samostatné závěsné svítidlo, stejně dobře jej však můžete seskupit do shluku více kusu a umocnit tak efekt opakováním. Designovou vychytávkou pak je uvazování uzlů na přívodních kabelech nebo svazování více kabelů dohromady a vytvoření jednoho velkého svítidla. Stylově Bulb Fiction ladí se skandinávským, industriálním, minimalistickým, mladistvým, moderním městským, retro i pop art bytovým stylem. Vypadat budou báječně jak v městském bytě, tak i v moderním rodinném domě.