Navigace

26.11.2015

3 tipy na dárek pro milovníky designu

Rádi byste potěšili své blízké stylovým a přesto praktickým dárkem? Dárek od Light Works je nejen mimořádným designovým kouskem, ale zároveň výrobkem výjimečné kvality a zpracování. My jsme pro vás z naší nabídky vybrali 3 tipy, kterými potěšíte každého,kdo má rád dobrý design…

1) Moderní a nadčasové

Jednoduché, moderní závěsné svítidlo Concert potěší každého obdivovatele nadčasového designu. Tělo tvoří jednoduchý závěsný skleněný objekt s čistými liniemi, složený z více překrývajících se vrstev, kterými jemně prostupuje světlo. Ideálně se hodí nad kuchyňskou pracovní desku nebo jídelní stůl v moderním rodinném domku či bytě.

2) Osobité, trendy a navíc ekologické

Chcete-li svého milovníka designu obdarovat něčím neobyčejným, pak věřte, že vzdušné svítidlo Lullaby bude tím pravým. Vyrobené je výhradně z přírodních materiálů, kamenného papíru a jasanového dřeva do tvaru pětibokého organického objektu. Své místo najde v ložnici stejně jako v obývacím pokoji. Nad tímto neotřelým svítidlem zaplesá srdce každého vyznavače skandinávského designu.

3) Stylové a praktické

Do třetice něco malého, stylového a velmi praktického. Přenosná lampička Follow Me je lehká a přenosná, připravená posvítit vám kamkoliv a kdykoliv a to velmi stylově. Její tělo tvoří dubová tvarovaná rukojeť s matným bílým stínidlem. Vzít si ji můžete kamkoliv sebou, nabíjí se pomocí kabelu a vydrží svítit až 20 hodin. Potěší jak malé, tak i velké.