Navigace

05.05.2022

150 let neobyčejného dánského designu

Tradice dánského designu odstartovala před 150 lety. Společnost Fritz Hansen tehdy propojila vizionářské designéry, kteří věřili v severskou jednoduchost a vytvořili naprosto výjimečná a nadčasová díla. Díla reflektující mimořádný design, který vypráví příběh a vnáší do prostoru duši a styl.

FRITZ HANSEN

Ponořte se do historie společnosti Fritz Hansen – od skromného začátku v roce 1872 až po současnost.

MIMOŘÁDNÝ DESIGN

Objevte spolupráce jedinečných designérů a jejich vizionářské návrhy, které sehrály zásadní roli v proslavení dánského designu.

POUL KJÆRHOLM

Nahlédněte do výjimečného světa dánského designéra Poula Kjærholma a pronikněte do zákoutí jeho geniální mysli, života a práce.

ARNE JACOBSEN

Poznejte život a vizionářské myšlení Arne Jacobsena – muže, jehož myšlenky se navždy podepsaly na podobě dánského designu a ovlivnily architekty a designéry po celém světě.

NA SVĚTĚ ZÁLEŽÍ

Zjistěte, jak se designové kousky Fritz Hansen vyrábějí z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů s ohledem na ochranu planety.

KVALITA A ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Prozkoumejte, jak společnost Fritz Hansen posunula hranice řemeslného zpracování a výrobních postupů, aniž by přitom slevila z kvality.

VYRAZTE NA FESTIVAL 3daysofdesign

Nenechte si ujít festival 3daysofdesign, který ocení nejen vášniví milovníci designu. Uskuteční se 15. až 17. června v překrásné Kodani. Festival se koná v showroomech, obchodech, na ulicích, v dílnách a ve vnitroblocích hlavního města.

Seznamte se s designéry, prohlédněte si jako první nové designové kousky a poslechněte si o nových trendech.