Navigace

Závěsná svítidla

CARAVAGGIO MATT

Nadčasové svítidlo Caravaggio Matt je vyrobené z oceli. Matná povrchová úprava stínidla je novinka, doplňující klasické lesklé provedení.

Barvu můžete volit bílou, světle nebo tmavě šedou či černou, vždy s barevně ladícím textilním napájecím kabelem. Svítidlo je dostupné ve 4 velikostech o průměru 165, 258, 400 a 550 mm. Jednoduchý tvar svítidla kontrastuje s techničtějším závěsem. Ve vrchní části stínidla je otvor, kterým prochází část světla vzhůru a dodává tak ambientní podíl osvětlení, jako doplnění k přímému světlu vycházejícímu směrem dolů. Hloubka stínidla zabraňuje oslnění, ať je svítidlo zavěšené v jakékoliv výšce. Caravaggio Matt se perfektně hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design svítidel s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě obsahuje rodina svítidel Caravaggio také série Caravaggio s lesklým povrcem a Caravaggio Opal s opálovým sklem.

V nabídce je Caravaggio Matt také jako stojací lampa, stolní lampička a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)
od 6 844 Kč

Další produkty ze série

Černé plechové svítidlo PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová lampa Caravaggio PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Černá stolní lampa Caravaggio PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová svítidla dánský design PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová stojací lampa Light Works PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Šedá stolní lampa PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designové svítidlo z opálového skla PROHLÉDNOUT
PRODUKT