Navigace

Závěsná svítidla

CARAVAGGIO

Nadčasové svítidlo Caravaggio je vyrobené z oceli lakované do vysokého lesku.

Svítidlo je dostupné v 5 velikostech o průměru 110, 165, 258, 400 a 550 mm. Povrch stínidla můžete volit v bílé barvě s šedým kabelem nebo černé barvě s červeným či černým kabelem. Textilní napájecí kabel vhodně doplňuje minimalistický vzhled svítidla. Jednoduchý tvar svítidla kontrastuje s techničtějším závěsem. Ve vrchní části stínidla je otvor, kterým prochází část světla vzhůru a dodává tak ambientní podíl osvětlení, jako doplnění k přímému světlu vycházejícímu směrem dolů. Hloubka stínidla zabraňuje oslnění, ať je svítidlo zavěšené v jakékoliv výšce. Caravaggio se perfektně hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě byla svítidla Caravaggio doplněna o série Caravaggio Matt s matným povrchem a Caravaggio Opal s opálovým sklem.

V nabídce je Caravaggio také jako stojací lampa, stolní lampička a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)
od 4 777 Kč

Další produkty ze série

Designová lampa Caravaggio PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Černá stolní lampa Caravaggio PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová svítidla dánský design PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designová stojací lampa Light Works PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Šedá stolní lampa PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Šedé stropní závěsné světlo PROHLÉDNOUT
PRODUKT
Designové svítidlo z opálového skla PROHLÉDNOUT
PRODUKT